Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: javaw.exe hatası

Durum
    mavialay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kameraman
    Nereden
    bu DÜNYA bizim memleket
    Konular
    1

Standart javaw.exe hatası

Epey uzun zamandır sorunsuz şekilde jDownloader kullanmama rağmen son zamanlarda hep aynı sorunla karşılaşıyorum..
    özellikle gece indirme yaparken işi bittiğinde pc kapanıyordu ne güzel..şimdi ise indirmeler bittiğinde pc kapatılsın özelliğini seçtiğimde pc kapanmıyor..javaw.exe hatası veriyor....şimdi boşuna sabaha kadar açık kalıyor bilgisayar..jd kullanıpta bu sorunu yaşayan kimse var mı merak ediyorum.. (jd ve java programları son sürüm)

Bir balık gider balıklar ecesine ve sorar: “Hep deniz deniz derler, işitir dururum. Nedir şu deniz? Nerede bulunur?
    Balıklar ecesi yanıtlar: “Varlığın denizdedir senin; içinde yaşıyor, devinip duruyorsun ya! İçin dışın deniz senin. Denizdir seni oluşturan ve denizdir sonunda dönüşeceğin. Kendi varlığın gibi kapsar seni deniz dediğin.”

Durum
    Tintin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    V.I.P Üye
    Nereden
    Brussels
    Konular
    31

Standart Cevap: javaw.exe hatası

Güvenlik duvarından olmazsa virüs programından da java.exe, javaw.exe ve jdownloader.exelerine izin ver.
    Yada
    Dosya indirme sayısını (bağlantı sayısı) 2'den 1'e çek.
    Saygılar...

Durum
    mavialay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kameraman
    Nereden
    bu DÜNYA bizim memleket
    Konular
    1

Alıntı Tintin Nickli Üyeden Alıntı [Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Hemen ÜYE OL!]
    Güvenlik duvarından olmazsa virüs programından da java.exe, javaw.exe ve jdownloader.exelerine izin ver.
    Yada
    Dosya indirme sayısını (bağlantı sayısı) 2'den 1'e çek.
    Saygılar...
    ilgilendiğin için sağol..güvenlik duvarı ve virüs programlarından zaten izin vermiştim..ama ikinci önerini deniyeceğim..dosya indirme sayısını 3 e çıkarmıştım..onu 1 e indireyim..bakalım sonuç değişecek mi

Bir balık gider balıklar ecesine ve sorar: “Hep deniz deniz derler, işitir dururum. Nedir şu deniz? Nerede bulunur?
    Balıklar ecesi yanıtlar: “Varlığın denizdedir senin; içinde yaşıyor, devinip duruyorsun ya! İçin dışın deniz senin. Denizdir seni oluşturan ve denizdir sonunda dönüşeceğin. Kendi varlığın gibi kapsar seni deniz dediğin.”

Durum
    Tintin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    V.I.P Üye
    Nereden
    Brussels
    Konular
    31

Ne demek...

film izle film indir film izle 2014 İlkbahar Modası dizi izle
vBulletin stat